Способи оплати

1. SWIFT (євро) на мій банківський рахунок є основним методом оплати послуг. Оформити банківський переказ ви можете як з вашого онлайн-банкінгу, так і звернувшись до найближчого відділення будь-якого банку, пред’явивши співробітнику реквізити, вказані нижче.

IBAN: BE29 9675 7699 4964

BIC: TRWIBEB1XXX

name: BALABAN ANDRII

bank: Avenue Louise 54, Room S52
Brussels
1050
Belgium

2. Міжнародна система миттєвих онлайн-переказів карткою або з рахунку:

https://wise.com/invite/a/balabana

3. PayPal: [email protected]

4. Western Union, MoneyGram, Ria – тільки з переказом на мій розрахунковий рахунок: країна Бельгія. Одержувач: Балабан Андрій, розрахунковий рахунок BE29 9675 7699 4964

5. ПриватБанк і Monobank (оплата на карту) за запитом.

6. bitcoin:1AL23prf7BRMM2mX2wsjA7HqGyksAPwxZH

Написать письмо магу Аманару
Доброго часу доби. Будь ласка, надсилайте фото та імена всіх учасників вашого запиту негайно (якщо це приворот, то фото та імена обох). Вкажіть, що ви хочете отримати від магічної допомоги (наприклад, приворот коханої людини або порчу на ворога). Тільки після отримання фото, імен і мети звернення я зможу озвучити ціну, терміни та гарантію на роботу. Я працюю тільки за повною передоплатою. Середня ціна допомоги - 500 євро. Гадання та діагностика порчі - 100 євро. Фотозвіт про роботу. Можливий відеозвіт. Консультую клієнта протягом усього процесу роботи. Клієнт сплачує один раз, і я працюю з ним до тих пір, поки він сам не скаже, що задоволений результатом. Звертайтеся, будь ласка, тільки у письмовій формі. Послуги тільки дистанційні. З повагою, маг Аманар (Балабан Андрій).