Правила та умови

Звертаючись до мага, пам’ятайте, що ви звертаєтеся до Сили, а не просто до консультанта.

Ціна послуг визначається поточними потребами та попитом і не підлягає обговоренню. Оплата проводиться заздалегідь і в повному обсязі.

Поважайте час та професіоналізм мага: уникайте непотрібних дискусій і тримайтеся конкретних питань. Ясно та чітко викладіть свої очікування від втручання, надаючи всі необхідні дані відразу.

Маг не зацікавлений у вашій передісторії чи скаргах; для психологічної підтримки краще зверніться до відповідного спеціаліста. Дотримуйтеся лаконічності та концентруйтеся на поточній проблемі.

Майте на увазі, що позитивний результат не гарантований через можливий вплив третіх сил, і у разі невдачі гроші не повертаються. Якщо ви шукаєте безкоштовні ресурси, інтернет повний потрібною літературою.

Якщо маг гарантує результат у ході магічної операції, це слід сприймати виключно як його суб’єктивну думку. Це його особисте бачення проблеми та оцінка ймовірності успіху обраних методів. Таке твердження не є юридично обґрунтованим і не гарантує обов’язкового досягнення результату. Скоріше, це нагадує його думку про ситуацію, не накладаючи жодних юридичних зобов’язань.

Гонорар магу сплачується за його час та за проведені ритуали, підтвердження яких ви отримуєте у фотоматеріалах. Ні в якому разі ви не сплачуєте за сам безпосередній результат, оскільки як практична магія, так і психотерапія не беруть гроші за кінцевий результат. Вони беруть плату за час, який спеціаліст вам приділив, і відповідно за ті ритуали, які були проведені.

Якщо магом не досягнуто бажаного результату, клієнт може звернутися з проханням до мага про скликання ради магів, яка вивчить стан справ клієнта для продовження роботи більш складними та потужними магічними колективними обрядами. У разі позитивного прийняття рішення, рада магів запропонує свою допомогу за додаткову плату (від 5000 евро), де терміни, ритуали та ймовірні результати обговорюються окремо в кожному конкретному випадку.

Шановні,

Звертаю вашу увагу, що я перебуваю в Києві. Тому, будь ласка, враховуйте київський час при написанні листів. Надсилайте свої листи у робочі дні з понеділка по п’ятницю у робочий час з 10:00 до 18:00. Листи, відправлені у суботу, неділю або поза межами робочого часу (з 18:00 до 10:00), будуть видалені без відповіді.

Дякую за розуміння.

З повагою,
Аманар